top of page
 • Online canlı ve birebir özel dersler neleri kapsıyor detaylandırır mısınız?
  Birebir ders paketlerinde 2 ayrı çalışma şekli mevcuttur. Bunlar online canlı ve birebir özel derslerdir. Online canlı dersler: Bu paketlerden herhangi birisini alan üyelerimizle antrenman süresi boyunca online görüntülü bağlantı ile antrenmanlarını takip ediyoruz. Antrenman esnasında egzersizlerin uygulanmasındaki hataları düzeltebiliyor ve motivasyon sağlayabiliyoruz. Ders süresi 1-1,5 saat kadardır. Birebir özel dersler: Kendi salonumuzda veya sizin istediğiniz yerde ( İzmir içi ) antrenman süreniz boyunca size eşlik ediyoruz. Antrenman esnasında egzersizlerin uygulanmasındaki hataları düzeltebiliyor ve yüksek motivasyonlu çalışmalar yapabiliyorsunuz. Ders süresi 1-1,5 saat kadardır.
 • Online programda ne tür hizmet veriyorsunuz?
  * Online programlardan herhangi birisini aldığınızda, spor geçmişinize, sağlık durumunuza, fiziksel ve ruhsal kapasitenize, spor yapabileceğiniz gün ve saatlere uygun antrenman programı oluşturuyoruz. * Antrenman programınızdaki egzersizleri videolu şekilde izleyip uygulayabilirsiniz. Antrenman programınız 1 aylık periyotlar ile değiştirilecektir. * Programınızla ilgili tüm sorularınızı mail ve whatsapp ile iletebilirsiniz 1 gün içinde cevap alacaksınız. * Supplement kullanacaksanız ürün tavsiyesi, kullanım miktarı ve zamanlaması konusunda destek verilecektir. * Antrenman harici diyet paketi satın alırsanız size uygun diyet hazırlıyoruz.
 • Paket satın aldıktan sonra program ne zaman ulaşır?
  Online program paketini satın alıp formunuzu eksiksiz doldurmanız halinde 1-5 gün içerisinde programınız size ulaşacaktır.
 • Programımda olan egzersizi yapamadığımda yada spor salonumda yapamıyorsam ne yapacağım?
  Programınızda olan egzersizi yapmakta zorlanıyorsanız veya gerekli ekipmanınız yoksa alternatif egzersiz önereceğiz.
 • Hazırlayacağınız programdaki egzersizleri kaç kilo ile yapacağım ve dinlenme süreleri ne kadar olacak bunları sürekli size mi sormalıyım ?
  Hazırladığımız programlarda antrenmanla ilgili tüm detaylar olacak. Setler ve bölgeler arası dinlenme süreleri, egzersizi yapacağınız ağırlığı nasıl belirleyeceğiniz, ağırlıkları ne zaman arttıracağınız gibi tüm detaylar programınızla birlikte gönderilecektir.
 • Online programdaki egzersizleri nasıl doğru yapacağım ?
  Hazırlayacağımız programdaki tüm egzersizlerin tarafımızca hazırlanmış videoları mevcuttur. Egzersizlerin doğru yapılışlarını videolarımızdan kolaylıkla anlayıp uygulayabilirsiniz. Bazı egzersizlerde dikkat etmeniz gereken konuları programınıza yazacağız.
 • Hangi spor aktiviteleri için program hazırlıyorsunuz ve ileri seviyedeki sporcular için program hazırlıyor musunuz?
  Bodybuilding, pilates, TRX, fitness, bisiklet, stretching, functional training gibi aktivitelerle ilgili program hazırlıyoruz. Tamamı bize ait olan, videolu egzersiz datamız 1500 adettir. Birçok çeşit spor branşına özgü egzersizlere sahiptir. Amacınıza yönelik hazırlayacağımız programlar için çeşitliliğe sahip egzersizler mevcuttur. Tüm seviyedeki sporculara yönelik programlar oluşturuyoruz. İster ilk defa spor yapacak olun isterseniz müsabakaya hazırlanacak olun seviyenize ve tarzınıza yönelik programlar oluşturabiliriz.
 • Paket satın aldıktan sonra sizinle telefonda yada görüntülü görüşme yapabilir miyim?
  Satın alım işleminden sonra sizi tanımak için tarafınıza "üye tanıma formu" iletilecektir bu forma görüşme talebinizi iletebilirsiniz. Programınızı hazırlamadan önce sizinle kısa görüşme yapabiliriz. Programınızı size ilettikten sonra sormak istedikleriniz için mesaj yazabilirsiniz en kısa sürede dönüş yapacağız. Telefon yada görüntülü görüşmeleri haftada 1 kere yapabiliriz.
SIK SORULAN SORULAR
bottom of page