top of page

Gizlilik Politikası

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş,beslenme tercihleri, ilgi alanları,boy,kilo e-posta vb.) talep etmektedir. Firmamız server ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

Firmamız, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Firmamız, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Firmamız müşterilerine daha özel bir deneyim yaşatmak amacıyla Firmamız iş ortakları ile paylaşılabilecektir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterinin talebi ile değiştirilebilir.

 

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Geçerli yasa ve bizim hizmetimiz zamanla değişir. Gizlilik politikamızı güncellemeye karar verdiğimiz takdirde değişiklikleri Sitelerimizde ve Uygulamalarımızda duyuracağız. Kişisel verilerinizi işleme şeklimizi maddi olarak değiştirdiğimiz takdirde size önceden bildirimde bulunacağız veya yasal olarak gerektiği zaman bu değişiklikleri uygulamadan önce onayınızı isteyeceğiz. Gizlilik politikamızı okumanızı ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmenizi önemle tavsiye ederiz. Bu gizlilik politikası en son Mart 2022’de değiştirilmiştir.

 

 

Firma Ünvanı : OLYMPIA GYM

Adres : Donanmacı Mah. Fazılbey cad. No: 4/A Karşıyaka İzmir

Eposta : destek@onlineantrenor.com

Tel : +90 232 369 0129

bottom of page