top of page

Bizi Yakından Tanıyın

Karı koca çıktığımız bu yolda hayatımızı fitness yaşam tarzına adamış aynı zamanda işimiz olarak sürdürmekteyiz. İzmir Karşıyaka'da birlikte işlettiğimiz Olmypia GYM'de 2016 dan bu yana  hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız süre boyunca binlerce üyeye hizmet verdik ve çalışmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda mobil marketlerde olan  Muscle Master    uygulaması ile birçok insanın hayatına dokunuyoruz.

  Sağlıklı ve keyifli spor yapmak, hayal ettiği vücuda ulaşmak isteyen herkese elimizden geldiğince destek oluyoruz.

 

atrenörlrimiz çapası
spor 8-min.jpg
2..jpg

MERVE GÜL

1992 İZMİR doğumluyum. Çocukluktan beri spora ilgim çoktu. Spora 10 yaşında ilkokulda Atletizm ile başladım.
Ortaokulda Basketbol ile spor hayatım devam etti. 2,5 yıl izmir büyükşehir belediyesinde küçükler grubunda pivot olarak oynadım. 
Lise dönemimde ilçe belediye gruplarında miniklere basketbol antrenörlüğü yaptım. sporu akademik anlamda hayatıma sokmak istediğimden dolayı 
bu dönemde spor akademisine hazırlandım.Bu sürede çocuk cimnastiği ve pilates ile ilgili eğitimler alarak kendimi geliştirip 
spor salonlarında antrenörlük yapmaya başladım.Akademi hazırlık sonucunda 2010 yılında Ege Üniversitesi Spor yöneticiliği Bölümünü kazandım.
okulda aldığım dersler ve merakım sayesinde tüm branşlarda geçmişim oldu.(futbol,basketbol,tenis,yüzme,voleybol..)
öğrenci iken çalışma hayatım aktif olarak devam etti.Cankurtaranlık ve Antrenörlük yaptım.Birçok spor salonunda çalıştım. 
Ev ve iş yerlerinde birebir-grup pilates dersleri verdim.
2015te Ege Besyo(Beden Eğitimi Spor YüksekOkulu)-spor yöneticiliğinden mezun oldum. Aynı zamanda Celal Bayar Üniversitesi-Eğitim fakültesinden
Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamladım. 
kısa bir süre beden eğitimi öğretmenliği yaptım. iş yaşantım aktif olarak devam etti hala ediyor. Spor yaşamımın bir parçası,yaşam biçimi.
uzun yıllardır spor yapıyor ve yaptırıyorum. Fitness,Pilates-Cimnastik branşlarında 12 yıllık tecrübe sahibiyim.Grup-birebir dersler veriyorum.
alanımla ilgili seminer ve eğitimlere katılıyorum.güncel gelişmeleri takip ederek,değişen bu dünyaya uyum sağlayarak bilimin ışığında 
kendimi geliştirmeye,üyelerimi değiştirmeye/geliştirmeye devam ediyorum. Son 6 yıldır eşim ile işlettiğim spor salonunda sürdürmekteyim.
Beni ben yapan özelliğim;
Uzun yıllardır sektörün içinde olmak ve aktif olarak sporu yaşantıma entregre etmek;gelişmemi ve geliştirmemi sağlayan en önemli çizgim.
Keşfetmeye ve gelişime açık biriyim,eksik olduğum ya da güncellemek istediğim her alanda kendimi geliştiriyorum.
yıllarca edindiğim tecrübeyle;analiz yeteneğim,keşfetme isteğim,mesleki iletişimim çok gelişti. kişileri hedeflerine ulaştırmak engebeli
(sağlık sorunları,spor geçmişi,beslenme ve yaşam şekli,istikrarı..)fakat eğlenceli bir süreç.
Öncelikli amacım her zaman öğrencimin hayatına dokunabilmektir.üyelerimin, Motivasyonlarını düşürmeden,sakatlık riski oluşturmadan,
kendilerine inanarak,kişiye uygun antrenman metoduyla doğru ve bilinçli bir şekilde spor yaptırmak.üzerinde çalışacağınız en iyi proje kendinizsiniz.
kişi önce kendini,sonra kendine iyi geleni sevmelidir.harika bir başlangıç yapmanız gerekmiyor.Fakat harika olmak için başlamanız gerekiyor.

  • White Instagram Icon

HASAN GÜL

1990 İzmir doğumluyum. Çocukluğumda yüzme ve karate deneyimlerim spora olan ilgimin temellerini oluşturdu. 17 yaşımda bodybuilding yapmaya karar verdim, zayıf olmam bu kararı almama neden oldu sanırım. Bir yıl boyunca evde çalıştıktan sonra (dambıllarım çoğu zaman kapıyı tutuyorlardı 🙂) spor salonunda antrenman yapmaya başladım. O günden bu güne aralıksız olarak antrenmanlarıma devam etmekteyim.

Kilo almak için başladığım bu serüvende daha iyi form yakalamak için yarışmalara katılma kararı aldım.

 2011 Türkiye büyükler vücut geliştirme 6. lığı 2012 Türkiye gençler vücut geliştirme 1. liği derecelerini elde ettim. 2012 yılında Türkiye'yi IFBB dünya şampiyonasında temsil ettim. Sağlığım ile alakalı sorunlar nedeniyle müsabakalara katılmıyorum. Spor, hayatımın merkezinde olmaya devam ediyor. 

Fitness ve bodybuilding branşlarında 14 yıllık, Spinning (Indoor cycling) grup derslerinde 2 yıllık (200 saatlik) ders deneyimine sahibim.

Son 5 yılda functional training üzerine çalışmalar yapıyorum. Geliştirdiğim mobil spor uygulaması ile dünya çapında birçok insanın spor konusundaki alışkanlıklarını, deneyimlerini, isteklerini gözlemleyebilmem mesleğimde büyük deneyim kazandırdı. Bu girişimim sayesinde spor yapmak isteyen bireylerin piskolojilerini analiz ederek güzel çıkarımlar elde ettim. 

 Salonlardaki antrenörlük deneyimim boyunca antrenman yazdığım ve danışanlık hizmeti verdiğim 5000'nin üzerinde üye deneyimine sahibim.  

 Katıldığım eğitim programlarından aldığım belgeleri sunmaktansa danışanlarımın formlarını ve başarılarını göstermeyi yeğliyorum. Bilimsel çalışmaları yakından takip ediyor ve bilgilerimi güncellemeye devam ediyorum.

Antrenman danışmanlığından ziyade, danışanlarımın sporu sürdürülebilir ve yaşam tarzı haline getirebilmelerine odaklıyım. Antrenman ile beslenmenin sağlık ve estetik vücut için ayrılmaz iki güç olduğu su götürmez gerçektir. Bu güçleri doğru ve uyumlu planlamak başarıyı getiren kilit noktadır. 

 

Çıkacağınız bu yolda hedeflerinize sağlıklı ve hızlı ulaşmanızın keyfini birlikte sürebiliriz.

Başlamak en zorudur, harekete geç ve başlangıcı şimdi yap. Seviyen ne olursa olsun, ilerlediğini göreceksin!

  • Beyaz YouTube Simgesi
  • White Instagram Icon
bottom of page